Menu
Nyheder 23. marts kl. 09:28
Mads og Mathias kører fodbold for sjov Mads og Mathias kører fodbold for sjov - Opstart 13.08.2016

HVB - Facebook

Kampe i klubben
Oktober 2016
1.
lørdag
10.00
Himmelev-Veddelev BK
Herrer
U13
U13 Drenge 8-mands 1 (04) • Pulje 3
Himmelev Idrætspark
Albertslund IF
Himmelev Idrætspark
1.
lørdag
10.00
Himmelev-Veddelev BK
Herrer
U13
U13 Drenge 8-mands 2 (04) • Pulje 4
Himmelev Idrætspark
Svogerslev BK
Himmelev Idrætspark
1.
lørdag
10.00
Himmelev-Veddelev BK
Herrer
U12
U12 Drenge 1 8-mands (05) • Pulje 1
Himmelev Idrætspark
Farum BK (1)
Himmelev Idrætspark
1.
lørdag
10.00
Himmelev-Veddelev BK (2)
Herrer
U10
U10 drenge 5-mands (07) 2 - Efterårsserie 1/10 • Pulje 5
Ledøje Idrætscenter
LSF (2)
Ledøje Idrætscenter
1.
lørdag
10.00
Himmelev-Veddelev BK
Herrer
U14
U14 Drenge 4 (03) - 2. halvdel • Pulje 3
Himmelev Idrætspark
Taastrup FC
Himmelev Idrætspark
1.
lørdag
11.00
Himmelev-Veddelev BK
livescore
Herrer
U17
U17 Drenge Mester (00) • Pulje 2
Himmelev Idrætspark
Herlufsholm GF
Himmelev Idrætspark
1.
lørdag
11.00
Himmelev-Veddelev BK
Herrer
U15
U15 Drenge 1 (02) • Pulje 3
Himmelev Idrætspark
Brøndby Strand IK
Himmelev Idrætspark
1.
lørdag
11.00
Himmelev-Veddelev BK
Herrer
U11
U11 Drenge 1 8-mands (06) • Pulje 3
Himmelev Idrætspark
Farum BK (1)
Himmelev Idrætspark
1.
lørdag
11.30
Himmelev-Veddelev BK (2)
Herrer
U10
U10 drenge 5-mands (07) 2 - Efterårsserie 1/10 • Pulje 5
Ledøje Idrætscenter
IF Skjold Birkerød (1)
Ledøje Idrætscenter
1.
lørdag
13.00
Himmelev-Veddelev BK
Herrer
U19
U19 Drenge Mester (98-99) • Pulje 1
Himmelev Idrætspark
Herlufsholm GF
Himmelev Idrætspark
1.
lørdag
13.00
FC Roskilde
Herrer
U19
U19 Drenge Divisionen 2016/17 • Div
Roskilde Idrætspark
Næsby
Roskilde Idrætspark
1.
lørdag
15.15
FC Roskilde
Herrer
U17
U17 Drenge Divisionen 2016/17 • Div
Roskilde Idrætspark
Næsby
Roskilde Idrætspark
2.
søndag
10.05
Himmelev-Veddelev BK (3)
Herrer
U8
Jyske 3-bold Storstævne U8 Dr.(09) Ringsted 2.10 • Bane 9
Ringsted Stadion
Holbæk B&I (5)
Ringsted Stadion
2.
søndag
10.15
Himmelev-Veddelev BK (1)
Herrer
U8
Jyske 3-bold Storstævne U8 Dr.(09) Ringsted 2.10 • Bane 7
Ringsted Stadion
B. 73, Slagelse (2)
Ringsted Stadion
2.
søndag
10.45
Himmelev-Veddelev BK (2)
Herrer
U8
Jyske 3-bold Storstævne U8 Dr.(09) Ringsted 2.10 • Bane 8
Ringsted Stadion
Holbæk B&I (4)
Ringsted Stadion
2.
søndag
10.55
Himmelev-Veddelev BK (3)
Herrer
U8
Jyske 3-bold Storstævne U8 Dr.(09) Ringsted 2.10 • Bane 9
Ringsted Stadion
Holbæk B&I (2)
Ringsted Stadion
2.
søndag
11.00
Himmelev-Veddelev BK
Herrer
U15
U15 Drenge 3 (02) • Pulje 2
Himmelev Idrætspark
Ålholm IF
Himmelev Idrætspark
2.
søndag
11.00
Himmelev-Veddelev BK
Herrer
U11
U11 Drenge 2 8-mands (06) • Pulje 4
Himmelev Idrætspark
Greve Fodbold
Himmelev Idrætspark
2.
søndag
11.15
Himmelev-Veddelev BK (2)
Herrer
U8
Jyske 3-bold Storstævne U8 Dr.(09) Ringsted 2.10 • Bane 8
Ringsted Stadion
Holbæk B&I (3)
Ringsted Stadion
2.
søndag
11.25
Himmelev-Veddelev BK (1)
Herrer
U8
Jyske 3-bold Storstævne U8 Dr.(09) Ringsted 2.10 • Bane 7
Ringsted Stadion
Vemmelev SGI (2)
Ringsted Stadion
2.
søndag
12.15
Himmelev-Veddelev BK (2)
Herrer
U7
Jyske 3-bold Storstævne U7 Dr.(10) Ringsted 2.10 • Bane 6
Ringsted Stadion
Solrød FC (1)
Ringsted Stadion
2.
søndag
12.45
Himmelev-Veddelev BK (1)
Herrer
U7
Jyske 3-bold Storstævne U7 Dr.(10) Ringsted 2.10 • Bane 5
Ringsted Stadion
Greve Fodbold (5)
Ringsted Stadion
2.
søndag
13.15
Himmelev-Veddelev BK (1)
Herrer
U7
Jyske 3-bold Storstævne U7 Dr.(10) Ringsted 2.10 • Bane 5
Ringsted Stadion
Holbæk B&I (5)
Ringsted Stadion
2.
søndag
13.25
Himmelev-Veddelev BK (2)
Herrer
U7
Jyske 3-bold Storstævne U7 Dr.(10) Ringsted 2.10 • Bane 6
Ringsted Stadion
Holbæk B&I (6)
Ringsted Stadion
5.
onsdag
17.30
Himmelev-Veddelev BK
Herrer
U12
U12 Drenge 2 8-mands (05) • Pulje 4
Himmelev Idrætspark
Tune IF
Himmelev Idrætspark
5.
onsdag
19.30
Himmelev-Veddelev BK
Herrer
Oldboys/girls
Old boys 1 • Pulje 2
Himmelev Idrætspark
Ejby IF Fodbold
Himmelev Idrætspark

DBU Nyheder

DBU Sjælland