Menu

Bestyrelse og ledelse

Navn Rolle Mail Mobil
       
Bestyrelse      
Anders Kaas Bestyrelsesformand og oldboysformand makaas@gmail.com 26 74 63 54
Peter Elbrønd Næstformand, aktivitetsudvalg og klubhusansvarlig Peterelbrond@hotmail.com 22 77 38 60
Carlo Schram Nissen Børneformand carlo-hn@hotmail.com 31 93 93 42
Lasse Vestergaard Ungdomsformand lasse.vestergaard@hotmail.com 30 25 71 25
Nicolai Jokumsen Seniorformand fra U19 NJ@hockerup.dk 23 36 02 32
Carsten Reinholdt Materialer, anlæg og fonde carsten.reinholdt@hotmail.com 21 71 30 52
Admir Mehic Administration og KlubOffice admirmehic@gmail.com 29 25 41 16 
Andreas Sehested Kommunikationsudvalg dreser00@gmail.com 42 46 26 36
       
Sportslig ledelse      
Jakob Moseholm      
Mathias Seebach Würtz Sportslig leder for Ungdom og Senior Mathias@fodbold-hvb.dk 30 91 11 93
       
Daglig administration      
Claus Mortensen Forretningsfører claus@hvb-fodbold.dk 51 30 07 77
Nyheder 30. januar kl. 16:28
HVB er ny DBU børneklub I går havde vi besøg af DBU, hvor vi fik overrakt beviser for, at vi er nu DBU Børneklub Det er en understregning af, at børnene er i centrum i HVB.
;
;
;
;
;
;
;
;
Luk